Na dobry początek

Myślałam, że napisanie powitalnego posta jest dziecinnie proste, ale wcale nie poszło mi to tak łatwo, jak się tego spodziewałam. Dlatego proszę, bądź wyrozumiały dla początkującej blogerki czytając jej pierwszy wpis 🙂

Witam Cię na moim blogu. Cieszę się, że jesteś, bo mam właśnie szansę na to, abyś w przyszłości chętnie odwiedzał moją stronę i z zaciekawieniem czytał to, co chcę tu przemycić.

Mam na imię Ola, jestem mamą półtorarocznego, pełnego energii i wszędobylskiego Mikołaja, żoną spokojnego, rozważnego informatyka (totalne przeciwieństwo mnie, ale o tym albo już wiecie, albo niedługo się przekonacie), pedagogiem specjalnym i terapeutą osób z autyzmem. Jestem pasjonatką szycia, majsterkowania i planowania. Krok po kroku. Wszystkiego. Remontów, podróży, zakupów i ogólnie życia. Od niedawna jestem zauroczona pedagogiką Marii Montessori i staram się wdrażać jej elementy w nasze życie. Myślę, że muszę dodać jeszcze, że cierpię na chroniczny brak czasu i nadmiar pomysłów w głowie. Oto cała ja.

Czym będzie blog Dziecinnie Proste? Znajdziesz na nim wpisy dotyczące tego, jak możesz w prosty sposób zorganizować czas swojemu (lub czyjemuś) dziecku. Będę recenzowała zabawki i książki. Znajdziesz tu też pomysły, instrukcje i wskazówki potrzebne do wykonania zabawek i innych przedmiotów – samodzielnie w domu. Będę też zamieszczała tu relacje z naszych podróży oraz wyjść w ciekawe miejsca. Z dzieckiem i bez dziecka. Rodzicom też się czasem należy. Postaram Ci się pokazać, jak w kilka dni zrobić w domu remont, jak wyjechać z rocznym dzieckiem na wakacje dowiadując się o tym kilkanaście godzin przed wylotem. I pokazać Ci, że to wszystko może być… dziecinnie proste.

Nowe posty na moim blogu znajdziesz w każdą środę i sobotę. Poza blogiem zapraszam Cię na mojego facebooka: oraz instagram: . Mam nadzieję, że do zobaczenia w sobotę 🙂

4 comments on “Na dobry początek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *