Misia i Pucio ubierają choinkę – recenzja

Wydawnictwo Nasza Księgarnia przygotowało na Święta świetną niespodziankę dla wielbicieli Pucia. 30 października 2019 miała miejsce premiera nowych puzzli z ulubieńcem dzieci. Tym razem to puzzle inne niż wszystkie – w kształcie choinki. Choinkę ozdabiają ilustracje w niepowtarzalnym, puciowym stylu – piękne bombki i ozdoby, a także zwierzątka i bohaterowie, których znamy z książek o Puciu.

Puzzle są wykonane z grubego kartonu, myślę, ze bardzo trudno je zniszczyć. 22 elementy układanki zostały wyprodukowane w Polsce, co według mnie jest ogromnym plusem.

Całość opakowana jest w szarą, papierową torebkę umieszczoną w grubyn, kartonowym pudełku. Nadrukowana jest na nim grafika poglądowa rysunku, który należy ułożyć z puzzli, a także schemat ich rozmieszczenia.

Do puzzli zostało dołączonych także 6 zawieszek z bohaterami bajki. Można zawiesić je na sznureczkach i zdobić nimi co się chce. Kto nie chciałby mieć w domu choinki z puciowymi ozdobami?

Puzzle są dedykowane dzieciom powyżej 2 roku życia. Myślę, że Mikołaj będzie miał z nimi problem, ze względu na nieregularny kształt. Ale dzięki temu mamy okazję do nowej, rodzinnej, świątecznej zabawy.

Cena puzzli waha się między 22 a 35 zł w zależności od sklepu. Polecam szukać w sieci za pomocą porównywarki cen.

U kogo pod być choinką dzieci znajdą w tym roku coś z serii Pucio? Dajcie znać w komentarzach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *