Wszystkie psy Eli – recenzja

Ela bardzo chce mieć psa. Ale tata nie zgadza się na to od razu. Pozwala, aby Ela na przestrzeni czasu przekonała się, że psy są różne i posiadanie psa to nie jest wcale taka błaha sprawa.

„Wszystkie psy Eli” wydawnictwa Zakamarki to jedna z książek, którą Mikołaj ostatnio bardzo sobie upodobał. Może to dlatego, że z ostatnich zakupów w Ikea wrócił do domu z pluszowym jamnikiem 🙂 Albo może wrócił do domu z jamnikiem z powodu tej książki? W każdym razie etap fascynacji psami trwa u nas od jakiegoś czasu. Do prawdziwych psów Mikołaj podchodzi jednak z dystansem. Na spacerach gdy mijamy psy, schodzi na bok drogi i trzyma się od nich z daleka. Może to i dobrze, bo psy przecież mogą być różne. I właśnie o tym opowiada książka Catariny Kruusval.

Zabawna książka z charakterystycznymi ilustracjami autorki, jest świetną pozycją dla małych wielbicieli czworonogów. Myślę, że sprawdzi się też świetnie jako przygotowanie dziecka do pojawienia się w domu czworonoga. „Wszystkie psy Eli” niosą ze sobą przekaz zrozumiały nawet dla tak małych dzieci, jak nasz Mikołaj. Polecamy Wam również inne książki autorstwa Catariny Kruusval. My bardzo lubimy np. „Jabłonkę Eli”.

Wszystkie psy Eli
autor: Catarina Kruusval
ilustracje: Catarina Kruusval
tłumaczenie: Katarzyna Skalska
wydawnictwo: Zakamarki
ilość stron: 28
rok wydania: 2018

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *