Blogowe podsumowanie roku 2020

Drugi rok blogowania dobiega końca. Nasza społeczność rośnie, co nas niezmiernie cieszy. Wszystkie komentarze, lajki i wiadomości od Was dają nam ogromnego kopa do działania. Dziękujemy, że oznaczacie nas na swoich fotkach i relacjach w mediach społecznościowych oraz polecacie naszego bloga innym.

Dla nas 2020 rok był bardzo intensywny. Dwa najważniejsze wydarzenia to narodziny Miłosza i przeprowadzka do nowego domu. Nadal nie wierzę, że to wszystko nam się udało. Pandemia, dom wykończony w 2 miesiące tylko przez Marcina (z pomocnikami z rodziny). Przeprowadzka dzień przed porodem. Ogromne zmiany dla nas i Mikołaja – nowy brat, nowe miejsce, nowe przedszkole, nowe panie, nowi koledzy. Jestem dumna z naszego synka, że tak dobrze sobie poradził.  W 2020 mieliśmy pomysł na biznes, ale przez koronawirusa odpuściliśmy. Nie udały nam się dwa wyjazdy „wakacyjne” – na Kretę i do Krakowa. Nie wypalił mój babski city break ze szwagierką. Koncert, na który czekałam rok, został przełożony na 2021. Ale to nic. Nadrobimy. Ważne, że jesteśmy zdrowi i razem.

A teraz czas na podsumowanie blogowe

Naszą przygodę z blogiem rozpoczęliśmy w lutym 2019. Na profilu dziecinnieproste na Facebooku rok temu mieliśmy 15700 obserwujących. Teraz jest Was 21749. Nasz instagram również rośnie, choć wciąż się go uczymy – mamy tam 2200 followersów.

A teraz, tradycyjnie (jak rok temu 🙂 ), przedstawiamy treści, które cieszyły się największą popularnością w 2020 roku:

Najpopularniejsze wpisy na blogu (źródło Google Analytics):

Posty o największym zasięgu na Facebooku:

Na Instagramie najbardziej przypadły Wam do gustu te fotki:

Dzięki, że jesteście z nami! Do zobaczenia w 2021 roku! Oby był dla nas wszystkich łaskawszy niż 2020.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *